|
|
|
|
 |
papugaja
2005-02-18 15:48:33
|
339
|
| Azazhogy Metz 32 MZ3i. Vagy mi. De a 32 az biztos. |
|
A hozzászólás:
 |
papugaja
2005-02-18 15:44:20
|
338
|
Az én MZ 32i-m nem tud E-TTL-t. Az, hogy hány fókuszponthoz, illetve hogy aktív fókuszponthoz rendelt parciális mérést tud-e, az meg sztem csak a váztól függ, a mérés maga nem a vaku feladata.
|
|
Előzmény:
 |
acel
2005-02-18 15:19:27
|
335
|
Szia
Szerintem annyira nem jo a helyzet.
Ez az metz mz 54 -kezikonyvebol valo:
• The E-TTL mode is only possible with the mecablitz
40 MZ-3i, 40 MZ-1i and 54 MZ-.. flash units!
High speed szinkrom csak az 54mzvel
ETTL -csak 40 -54 (es szerintem 32 ) MZ vagy AF modellel.
Arrol hogy a Metz vaku hagy autofokusz ponton tudjak az Ettl-t meg nincs informaxiom. - A Canon 380ex talan 3 a 420 ex _talan_ tudja 7 fokuszponton de ennek utana kellene neznem)
Szoval ha digi (nem canon e-ttl vakutalpu) gepre is akarod hasznalni akkor MZ modell kell neked. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|