Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-02-18 15:48:33 339
Azazhogy Metz 32 MZ3i. Vagy mi. De a 32 az biztos.
A hozzászólás:
papugaja Creative Commons License 2005-02-18 15:44:20 338
Az én MZ 32i-m nem tud E-TTL-t.
Az, hogy hány fókuszponthoz, illetve hogy aktív fókuszponthoz rendelt parciális mérést tud-e, az meg sztem csak a váztól függ, a mérés maga nem a vaku feladata.
Előzmény:
acel Creative Commons License 2005-02-18 15:19:27 335

Szia

 

Szerintem annyira nem jo a helyzet.

Ez az metz mz 54 -kezikonyvebol valo:

 

• The E-TTL mode is only possible with the mecablitz

40 MZ-3i, 40 MZ-1i and 54 MZ-.. flash units!

High speed szinkrom csak az 54mzvel

ETTL -csak 40 -54 (es szerintem 32 ) MZ vagy AF modellel.

Arrol hogy a Metz vaku hagy autofokusz ponton tudjak az Ettl-t meg nincs informaxiom. - A Canon 380ex talan 3 a 420 ex _talan_ tudja 7 fokuszponton de ennek utana kellene neznem)

Szoval ha digi (nem canon e-ttl vakutalpu) gepre is akarod hasznalni akkor MZ modell kell neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!