|
|
|
|
 |
Axel"
2005-02-18 15:18:52
|
334
|
| TTL=A-TTL? Tehát 300D-hez csak E-TTL vakuk jók? |
|
 |
Axel"
2005-02-18 15:18:42
|
333
|
| TTL=A-TTL? Tehát 300D-hez csak E-TTL vakuk jók |
|
A hozzászólás:
 |
papugaja
2005-02-18 14:52:33
|
332
|
http://www.metz.de/en/service_support/service/bedienungsanleitungen/download.85.pdf
96.oldal: "Supported dedicated functions"
130. oldal:"The mecablitz 36AF-3 is only suitable for the TTL flash mode." A 300D E-TTL módot ismer, egyszerű és A-TTL-t nem. |
|
Előzmény:
 |
Axel"
2005-02-18 14:04:06
|
331
|
| Szerintetek az edigital-nál (ahol venni is akarom) fel tudnak világosítani hogy jó-e 300D-hez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|