|
|
|
|
 |
Axel"
2005-02-18 14:04:06
|
331
|
| Szerintetek az edigital-nál (ahol venni is akarom) fel tudnak világosítani hogy jó-e 300D-hez? |
|
A hozzászólás:
 |
Csoka
2005-02-18 09:35:30
|
330
|
Annyira nem univerzalisak sajna. Ferint mondta hogy a 430EZ je csak analogon mukodik A-TTL modban, a 300D-je nem tamogatja az A-TTL-t . es ha jol tom amikor az a vaku keszult nem volt meg E-TTL :) Engem is erdekelnenek a hasonlo tapsztalatok, a lentebb emlitett vakuval :)
Csoka |
|
Előzmény:
 |
Axel"
2005-02-17 21:55:48
|
328
|
Hello fotósok!
Arra az elhatározásra jutottam hogy beszerzek 1 külső vakut a 300D-mhez kézipályán való fotózáshoz. Első körbenezt néztem k,i ti mit tudtok róla? Ugye a vakuk univerzálisak? (Mármint ami jó a filmes EOS-hoz annak jónak kéne lenni digithez is mert tudja vezérelni,fogadni) Ha esetleg tudtok mást ajánlani ilyesmi árban akkor írjátok meg! Minden jótanácsot örömmel veszek. Esetleg ha v.kinek van jó állapotú használtja azt ios beajánlhatja.
Köszönettel:Axel" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|