Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
omega14 Creative Commons License 2005-02-18 08:23:42 56

Hát ez az.

 

Tegnap írtam pont máshol, hogy ilyen léptekkel haladva, lassan bejelenthetik a nagyapám harmonikavásznas gépét a 20-as évekből.

Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-02-18 08:10:14 55
"A D2H jó gép, vagy nem?"

hát én is azt mondom. csak a hs egy nagy lószar (pontosabban virtulis előrelépés) a dzsípieszével együtt. ráncfelvarrás, lóújrapatkolás. így van!
a d2h super!!!
most vettünk anyunak egy kis fuji finepixet. rájöttem (az is 4 MP-s), hogy compact 4 mp nem = d2h 4 mp...ez ugye áttörő erejű felfedezés? :-)))
meg a topkompakt 8 mp sem = d2h 4 mp...(a d2h 4 mp a több és jobb)

micsoda hajnali nyüzsi:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!