Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-02-18 08:07:36 54

Hát a D100 ugyan 3 éves, de olyan jól sikerült nincs mit fejleszteni rajta.

 

:))

Előzmény:
omega14 Creative Commons License 2005-02-18 08:05:05 53

Semmi bajom a D2h val, csak ez a Hs 2 év után olyan mintha újrapatkolták volna a lovat, csak az új patkóval gyorsabb lesz.

 

Hol a nagyobb szenzor ? vagy a CMOS ?

 

Hol a D200,  3. éve a D100-nak. Ez már kezd ciki lenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!