Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-18 14:05:21 56
Hmmm, januárban nem láttam, de lehet, hogy csak rossz helyen kerestem.
Ytong topikban megírhatnád majd, hogy állsz a repedésekkel. Jut eszembe, végülis onnan/annyiért vetted az Ytong-ot, mint amennyiért írtad?
A hozzászólás:
csokis3 Creative Commons License 2005-02-18 07:38:49 55

Szia

 

Igen, ott építkezünk de nem a főút mellett. Az a nagy halom Ytong már ott van vagy 4 éve , nem tudom mit akarnak vele.

 

Csokis

Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-17 15:55:15 54
Aha!
Csak mintha akkor még nem lett volna a 3-as a nevedben.
Jól emlékszem, J...j...h....? Látszik Hevesből Berénybe menet? Mert tavaly az út mellett az egyik telken láttunk egy nagy halom Ytong-ot, most januárban meg direkt néztem vakolatlan Ytong házat, de nem láttam.

Jó neked. Nekünk lábazatunk van, oszt másse. :o(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!