|
|
|
|
 |
csokis3
2005-02-18 07:38:49
|
55
|
Szia
Igen, ott építkezünk de nem a főút mellett. Az a nagy halom Ytong már ott van vagy 4 éve , nem tudom mit akarnak vele.
Csokis |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-17 15:55:15
|
54
|
Aha! Csak mintha akkor még nem lett volna a 3-as a nevedben. Jól emlékszem, J...j...h....? Látszik Hevesből Berénybe menet? Mert tavaly az út mellett az egyik telken láttunk egy nagy halom Ytong-ot, most januárban meg direkt néztem vakolatlan Ytong házat, de nem láttam.
Jó neked. Nekünk lábazatunk van, oszt másse. :o( |
|
Előzmény:
 |
csokis3
2005-02-17 09:25:28
|
52
|
Szia
De, velem leveleztél, Ytong ár témában.
Azóta tető alatt van a ház.
Csokis |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|