Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-17 15:55:15 54
Aha!
Csak mintha akkor még nem lett volna a 3-as a nevedben.
Jól emlékszem, J...j...h....? Látszik Hevesből Berénybe menet? Mert tavaly az út mellett az egyik telken láttunk egy nagy halom Ytong-ot, most januárban meg direkt néztem vakolatlan Ytong házat, de nem láttam.

Jó neked. Nekünk lábazatunk van, oszt másse. :o(
A hozzászólás:
csokis3 Creative Commons License 2005-02-17 09:25:28 52

Szia

 

De, velem leveleztél, Ytong ár témában.

Azóta tető alatt van a ház.

 

Csokis 

Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-17 08:57:30 50
Pont RS ajánlatában az 5 cm-es 14800-ra jön ki. Az Nikecell. A lentebbi idézetemben a Nike-t jobbnak tartják a Dél-nél, de ebben a különbségesdiben Pont RS nem hisz. :o)
Nem veled leveleztem tavaly, Szolnok megyéből? Mert akkor tőled nincsenek is annyira messze.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!