|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-17 15:55:15
|
54
|
Aha! Csak mintha akkor még nem lett volna a 3-as a nevedben. Jól emlékszem, J...j...h....? Látszik Hevesből Berénybe menet? Mert tavaly az út mellett az egyik telken láttunk egy nagy halom Ytong-ot, most januárban meg direkt néztem vakolatlan Ytong házat, de nem láttam.
Jó neked. Nekünk lábazatunk van, oszt másse. :o( |
|
A hozzászólás:
 |
csokis3
2005-02-17 09:25:28
|
52
|
Szia
De, velem leveleztél, Ytong ár témában.
Azóta tető alatt van a ház.
Csokis |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-02-17 08:57:30
|
50
|
Pont RS ajánlatában az 5 cm-es 14800-ra jön ki. Az Nikecell. A lentebbi idézetemben a Nike-t jobbnak tartják a Dél-nél, de ebben a különbségesdiben Pont RS nem hisz. :o) Nem veled leveleztem tavaly, Szolnok megyéből? Mert akkor tőled nincsenek is annyira messze. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|