Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-17 15:46:56 53
Nekem többért ajánlották, viszont maradok a betonnál. Arról tudsz valamit, hogy a különböző gyárak kefnijei kompatibilisek-e egymással? Úgy gondolom, igen, de sose lehet tudni...
A hozzászólás:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-17 09:12:27 51

Sziasztok.

EPS 100-as amit mondtak neked??? Nem EPS-70-es. Mégegyszer a szabványok

EPS 30

       70

       80

      100

      150

       200  

10 cm-es lágy hőszigetelőfilc CE jelöléssel bi-bi :-P : 540.-/m2  

MZ. Csrpkfni :) : 245.-/db leszállítva bárhova 10 rkl-tól (700 db)

Beton még képlékeny.

 

 

 

Előzmény:
csokis3 Creative Commons License 2005-02-17 08:05:30 49

Sziasztok

 

Nekem lépésálló hungarocellre 13800 ft-ot mondtak m3-re. Ez jó ár?

Valimilyen *cell , talán cellplast vagy délcell.

Therwolin LHF-2 10cm-re 554 ft mondtak. Ez milyen?

 

Csokis

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!