|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-17 15:46:56
|
53
|
| Nekem többért ajánlották, viszont maradok a betonnál. Arról tudsz valamit, hogy a különböző gyárak kefnijei kompatibilisek-e egymással? Úgy gondolom, igen, de sose lehet tudni... |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-17 09:12:27
|
51
|
Sziasztok.
EPS 100-as amit mondtak neked??? Nem EPS-70-es. Mégegyszer a szabványok
EPS 30
70
80
100
150
200
10 cm-es lágy hőszigetelőfilc CE jelöléssel bi-bi :-P : 540.-/m2
MZ. Csrpkfni :) : 245.-/db leszállítva bárhova 10 rkl-tól (700 db)
Beton még képlékeny.
|
|
Előzmény:
 |
csokis3
2005-02-17 08:05:30
|
49
|
Sziasztok
Nekem lépésálló hungarocellre 13800 ft-ot mondtak m3-re. Ez jó ár?
Valimilyen *cell , talán cellplast vagy délcell.
Therwolin LHF-2 10cm-re 554 ft mondtak. Ez milyen?
Csokis |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|