|
|
|
|
 |
csokis3
2005-02-17 09:25:28
|
52
|
Szia
De, velem leveleztél, Ytong ár témában.
Azóta tető alatt van a ház.
Csokis |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-17 08:57:30
|
50
|
Pont RS ajánlatában az 5 cm-es 14800-ra jön ki. Az Nikecell. A lentebbi idézetemben a Nike-t jobbnak tartják a Dél-nél, de ebben a különbségesdiben Pont RS nem hisz. :o) Nem veled leveleztem tavaly, Szolnok megyéből? Mert akkor tőled nincsenek is annyira messze. |
|
Előzmény:
 |
csokis3
2005-02-17 08:05:30
|
49
|
Sziasztok
Nekem lépésálló hungarocellre 13800 ft-ot mondtak m3-re. Ez jó ár?
Valimilyen *cell , talán cellplast vagy délcell.
Therwolin LHF-2 10cm-re 554 ft mondtak. Ez milyen?
Csokis |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|