Keresés

Részletes keresés

csokis3 Creative Commons License 2005-02-17 09:25:28 52

Szia

 

De, velem leveleztél, Ytong ár témában.

Azóta tető alatt van a ház.

 

Csokis 

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-17 08:57:30 50
Pont RS ajánlatában az 5 cm-es 14800-ra jön ki. Az Nikecell. A lentebbi idézetemben a Nike-t jobbnak tartják a Dél-nél, de ebben a különbségesdiben Pont RS nem hisz. :o)
Nem veled leveleztem tavaly, Szolnok megyéből? Mert akkor tőled nincsenek is annyira messze.
Előzmény:
csokis3 Creative Commons License 2005-02-17 08:05:30 49

Sziasztok

 

Nekem lépésálló hungarocellre 13800 ft-ot mondtak m3-re. Ez jó ár?

Valimilyen *cell , talán cellplast vagy délcell.

Therwolin LHF-2 10cm-re 554 ft mondtak. Ez milyen?

 

Csokis

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!