Keresés

Részletes keresés

Twr Creative Commons License 2005-02-16 12:43:29 196
Kösz mindenkinek átadom neki.
Azt hittem előtétlencse nincs csak kompakt-hoz..felküldöm a soligor.kom ra az arcot esetleg a optiform -ba ott nézzen szét
Mindíg tanulok valamit :-)
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2005-02-16 10:55:06 195

1:1???

 

Talán egy 10x makróelőtét. (10e környéke, de van használtban is)

vagy sok közgyürű.

Előzmény:
Twr Creative Commons License 2005-02-16 10:40:18 193
Gondolom 1:1 re gondolt.
A soligor előtétlencséit nem ismerem.
Annó használtam raynox-ot az nagyon jó vaolt de ők csak kompakt-hoz gyártanak.
Mit kóstál a közgyűrűsor?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!