|
|
|
|
 |
Twr
2005-02-16 12:43:29
|
196
|
Kösz mindenkinek átadom neki. Azt hittem előtétlencse nincs csak kompakt-hoz..felküldöm a soligor.kom ra az arcot esetleg a optiform -ba ott nézzen szét Mindíg tanulok valamit :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2005-02-16 10:55:06
|
195
|
1:1???
Talán egy 10x makróelőtét. (10e környéke, de van használtban is)
vagy sok közgyürű. |
|
Előzmény:
 |
Twr
2005-02-16 10:40:18
|
193
|
Gondolom 1:1 re gondolt. A soligor előtétlencséit nem ismerem. Annó használtam raynox-ot az nagyon jó vaolt de ők csak kompakt-hoz gyártanak. Mit kóstál a közgyűrűsor?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|