Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2005-02-16 10:55:06 195

1:1???

 

Talán egy 10x makróelőtét. (10e környéke, de van használtban is)

vagy sok közgyürű.

englishman Creative Commons License 2005-02-16 10:49:05 194

Jaja, én próbálkoztam soligor előtétlencsékkel.

Elég olcsó (valami 8k volt az 58mm), és kísérletezni elég jó.

Azért mondjuk csodát ne várj...

A hozzászólás:
Twr Creative Commons License 2005-02-16 10:40:18 193
Gondolom 1:1 re gondolt.
A soligor előtétlencséit nem ismerem.
Annó használtam raynox-ot az nagyon jó vaolt de ők csak kompakt-hoz gyártanak.
Mit kóstál a közgyűrűsor?
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2005-02-16 10:19:43 192

Az előtétlencse sokkal olcsóbb, mint a közgyűrű.

Egy gyenge zoom estében, mindkét megoldás adhat közepes és gyenge eredményt is.

 

Első körben olcsó Soligor előtétet vennék....

 

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!