|
|
|
|
 |
Százbolha
2005-02-16 10:55:06
|
195
|
1:1???
Talán egy 10x makróelőtét. (10e környéke, de van használtban is)
vagy sok közgyürű. |
|
 |
englishman
2005-02-16 10:49:05
|
194
|
Jaja, én próbálkoztam soligor előtétlencsékkel.
Elég olcsó (valami 8k volt az 58mm), és kísérletezni elég jó.
Azért mondjuk csodát ne várj... |
|
A hozzászólás:
 |
Twr
2005-02-16 10:40:18
|
193
|
Gondolom 1:1 re gondolt. A soligor előtétlencséit nem ismerem. Annó használtam raynox-ot az nagyon jó vaolt de ők csak kompakt-hoz gyártanak. Mit kóstál a közgyűrűsor?
|
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2005-02-16 10:19:43
|
192
|
Az előtétlencse sokkal olcsóbb, mint a közgyűrű.
Egy gyenge zoom estében, mindkét megoldás adhat közepes és gyenge eredményt is.
Első körben olcsó Soligor előtétet vennék....
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|