|
|
|
|
 |
Százbolha
2005-02-16 10:19:43
|
192
|
Az előtétlencse sokkal olcsóbb, mint a közgyűrű.
Egy gyenge zoom estében, mindkét megoldás adhat közepes és gyenge eredményt is.
Első körben olcsó Soligor előtétet vennék....
Százbolha |
|
 |
Egér Fogó
2005-02-16 09:29:12
|
191
|
Ha előtétlencsét használsz, akkor több üveg kerül a fény útjába, romlanak az optikai tulajdonágok.
Közgyűrűt kell használni.
Milyen leképezést akar a haverod? |
|
A hozzászólás:
 |
Twr
2005-02-15 22:10:12
|
190
|
Hi! Bocs a hülye kérdésért e nem haználtam még közgyűrűt az egyik haveromnak van 28-80-as f3,5-5,6 minolta obija aminek van makrója de jobbat szeretne. Sajnos nemtudommal válaszoltam. (Asszem előtétlencsében láttam a bw-nél +5 dioptriást de akkor tobbekerül a leves mint a hús) thx |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|