Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2005-02-16 10:19:43 192

Az előtétlencse sokkal olcsóbb, mint a közgyűrű.

Egy gyenge zoom estében, mindkét megoldás adhat közepes és gyenge eredményt is.

 

Első körben olcsó Soligor előtétet vennék....

 

Százbolha

Egér Fogó Creative Commons License 2005-02-16 09:29:12 191

Ha előtétlencsét használsz, akkor több üveg kerül a fény útjába, romlanak az optikai tulajdonágok. 

Közgyűrűt kell használni.

Milyen leképezést akar a haverod?

A hozzászólás:
Twr Creative Commons License 2005-02-15 22:10:12 190
Hi!
Bocs a hülye kérdésért e nem haználtam még közgyűrűt az egyik haveromnak van 28-80-as f3,5-5,6 minolta obija aminek van makrója de jobbat szeretne.
Sajnos nemtudommal válaszoltam. (Asszem előtétlencsében láttam a bw-nél +5 dioptriást de akkor tobbekerül a leves mint a hús)
thx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!