Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-02-15 21:22:48 189
Gyanítom hogy egy interfész sw is kellene hozzá. Elég valószinűtlen.
A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2005-02-15 19:45:39 187

nagyon hülyét kérdezek akkor, ha megkérdezem, hogy fennáll -é a lehetősége annak, hogy canon vázon nikon bajonettes AF obi, és az adapter átviszi az adatokat? Ha nem, akkor válaszolnátok? láttam már elég sok cifraságot (PN 11 csippesítése), talán ez is lehetséges?

Üdv: hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!