|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-02-15 17:36:50
|
45
|
| Jézus. Lekarmolom magam! Melyik kereskedő mondott ilyent. EPS 100 ez a (EU) szabványos jelölés Expandált Police (!!!! 8-)))) Stíröl 100 kPa nyomás hatására assziszem 1 cm2 felületre 10%-ot változik a vastagsága. Szóval szabvány. Van 70-es 150-es stb. Ammeghogy Usztroterm vagy Nikecell gyártmány tök mindegy. Persze, hogy a sajátom a stabil minőség a konkurenciáé meg gagyi!!! A E jelü gerenda meg sajna ab Szolnok BVM. Szóval ne dőljetek be! |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-15 17:22:43
|
44
|
Mondom: beszéltek rá. :o) Ránézésre semmi. Ugyanolyan vastag AT-N és EPS hajszálra ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik, mégis az Austrotherm-et ajánlották. Állítólag az stabilabb minőségű. De én senkit sem beszélek rá! :o) |
|
Előzmény:
 |
sylvanus67
2005-02-15 17:13:59
|
43
|
| Mi a különbség a Nikecell és az Austrothem között, ha volnál szíves minket halandókat felvilágosítani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|