Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005-02-15 17:36:50 45
Jézus. Lekarmolom magam! Melyik kereskedő mondott ilyent. EPS 100 ez a (EU) szabványos jelölés  Expandált Police (!!!! 8-)))) Stíröl 100 kPa nyomás hatására assziszem 1 cm2 felületre 10%-ot változik a vastagsága. Szóval szabvány. Van 70-es 150-es stb. Ammeghogy Usztroterm vagy Nikecell gyártmány tök mindegy. Persze, hogy a sajátom a stabil minőség a konkurenciáé meg gagyi!!! A E jelü gerenda meg sajna ab Szolnok BVM. Szóval ne dőljetek be! 
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-15 17:22:43 44
Mondom: beszéltek rá. :o)
Ránézésre semmi. Ugyanolyan vastag AT-N és EPS hajszálra ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik, mégis az Austrotherm-et ajánlották. Állítólag az stabilabb minőségű. De én senkit sem beszélek rá! :o)
Előzmény:
sylvanus67 Creative Commons License 2005-02-15 17:13:59 43
Mi a különbség a Nikecell és az Austrothem között, ha volnál szíves minket halandókat felvilágosítani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!