Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-15 17:22:43 44
Mondom: beszéltek rá. :o)
Ránézésre semmi. Ugyanolyan vastag AT-N és EPS hajszálra ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik, mégis az Austrotherm-et ajánlották. Állítólag az stabilabb minőségű. De én senkit sem beszélek rá! :o)
A hozzászólás:
sylvanus67 Creative Commons License 2005-02-15 17:13:59 43
Mi a különbség a Nikecell és az Austrothem között, ha volnál szíves minket halandókat felvilágosítani.
Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-15 17:06:17 42
De ez Nikecell. :o) (Engem meg Austrothermre beszéltek rá.)
Viszont annak nagyon jó. Nekem br. 481-ért ajánlották a 3 cm-est.

Más: E-gerendát árultok? Ha igen, honnan viszik? Mert az kelleni fog és ha mondjuk Debrecen meg Szolnok közt gyártják, lehet, hogy tudunk biznicelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!