|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-15 17:22:43
|
44
|
Mondom: beszéltek rá. :o) Ránézésre semmi. Ugyanolyan vastag AT-N és EPS hajszálra ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik, mégis az Austrotherm-et ajánlották. Állítólag az stabilabb minőségű. De én senkit sem beszélek rá! :o) |
|
A hozzászólás:
 |
sylvanus67
2005-02-15 17:13:59
|
43
|
| Mi a különbség a Nikecell és az Austrothem között, ha volnál szíves minket halandókat felvilágosítani. |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-02-15 17:06:17
|
42
|
De ez Nikecell. :o) (Engem meg Austrothermre beszéltek rá.) Viszont annak nagyon jó. Nekem br. 481-ért ajánlották a 3 cm-est.
Más: E-gerendát árultok? Ha igen, honnan viszik? Mert az kelleni fog és ha mondjuk Debrecen meg Szolnok közt gyártják, lehet, hogy tudunk biznicelni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|