Keresés

Részletes keresés

sylvanus67 Creative Commons License 2005-02-15 17:13:59 43
Mi a különbség a Nikecell és az Austrothem között, ha volnál szíves minket halandókat felvilágosítani.
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-15 17:06:17 42
De ez Nikecell. :o) (Engem meg Austrothermre beszéltek rá.)
Viszont annak nagyon jó. Nekem br. 481-ért ajánlották a 3 cm-est.

Más: E-gerendát árultok? Ha igen, honnan viszik? Mert az kelleni fog és ha mondjuk Debrecen meg Szolnok közt gyártják, lehet, hogy tudunk biznicelni.
Előzmény:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-15 14:36:40 41

Szia kicsit elvoltam.

Na nálunk a EPS 100, lépésálló, 3,4,5, 440, 590, 740 ;-) . Csak Neked!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!