|
|
|
|
 |
sylvanus67
2005-02-15 17:13:59
|
43
|
| Mi a különbség a Nikecell és az Austrothem között, ha volnál szíves minket halandókat felvilágosítani. |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-15 17:06:17
|
42
|
De ez Nikecell. :o) (Engem meg Austrothermre beszéltek rá.) Viszont annak nagyon jó. Nekem br. 481-ért ajánlották a 3 cm-est.
Más: E-gerendát árultok? Ha igen, honnan viszik? Mert az kelleni fog és ha mondjuk Debrecen meg Szolnok közt gyártják, lehet, hogy tudunk biznicelni. |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-02-15 14:36:40
|
41
|
Szia kicsit elvoltam.
Na nálunk a EPS 100, lépésálló, 3,4,5, 440, 590, 740 ;-) . Csak Neked!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|