|
|
|
|
 |
csokis3
2005-02-17 08:05:30
|
49
|
Sziasztok
Nekem lépésálló hungarocellre 13800 ft-ot mondtak m3-re. Ez jó ár?
Valimilyen *cell , talán cellplast vagy délcell.
Therwolin LHF-2 10cm-re 554 ft mondtak. Ez milyen?
Csokis |
|
 |
MZ/Y
2005-02-15 17:06:17
|
42
|
De ez Nikecell. :o) (Engem meg Austrothermre beszéltek rá.) Viszont annak nagyon jó. Nekem br. 481-ért ajánlották a 3 cm-est.
Más: E-gerendát árultok? Ha igen, honnan viszik? Mert az kelleni fog és ha mondjuk Debrecen meg Szolnok közt gyártják, lehet, hogy tudunk biznicelni. |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-15 14:36:40
|
41
|
Szia kicsit elvoltam.
Na nálunk a EPS 100, lépésálló, 3,4,5, 440, 590, 740 ;-) . Csak Neked!!! |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-02-14 19:19:05
|
40
|
Elfelejtettem válaszolni. Tüzépker.
Mit szólsz a 3, 4, 5, 8 cm-es AT-N100 br. 456, 608, 760, 1216 ft-os árához? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|