Na hello !
En ott voltam , es tenyleg voltak szteu szurkolok ( olaok remelem ) de lehet hogy nem voltak epp 100an . Kb 50en lehettek es nem is neztek a meccset csak szokdostek ossze vissza .
Amugy ahogy en emlekszek , ez a harmadik alkalom ,hogy jonnek bukarestbol olá szurkolok es mind a 3x nyert a szteu ( sajnos ) . azt hiszem 2001 ben voltak eloszor .
A debreceni "szudosokat" nem lattam . Ez nem jelenti azt hogy nem voltak , de szerintem eszre vettem volna ha kompakt csoportban valami megkulonbozteto jellel szurkoltak volna . A sepsiszentgyorgyiek meg a szekelyudvarhelyiek ezt tettek . Oket jol eszre lehett venni ! Koszonjuk nekik !
A hangulat amugy szuper volt , 2 oraval a meccs elott mar nem lehetett helyet kapni a csarnokban !
Remeljuk bukurban javitani tudnak a fiuk .
Ui: erdkes amiket az orosz biro mond a romaniai hoki szinvolnalarol :
Szerinte sok a durvaság és kevés a hoki." A játékosok nem tudnak korcsolyázni. Láttam jobb hokistákat is, de azok szlovákok, illetve ukránok. A Steaua vagy a Sportklub az orosz szuperligában nem tudna egy gólt sem lőni, de a mérkőzés minden percében kapna egyet-egyet" – mondta Cserenkov. - hargita nepe :)) |