|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-02-15 14:36:40
|
41
|
Szia kicsit elvoltam.
Na nálunk a EPS 100, lépésálló, 3,4,5, 440, 590, 740 ;-) . Csak Neked!!! |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-14 19:19:05
|
40
|
Elfelejtettem válaszolni. Tüzépker.
Mit szólsz a 3, 4, 5, 8 cm-es AT-N100 br. 456, 608, 760, 1216 ft-os árához? |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-02-09 15:35:08
|
38
|
| MZ! Az elképesztő jó ár. 535.-/db, nem tudom egyszerűen kiszámolni, hogy lehet. Mert 15% engedmény 492.-/db akkor a fuvar 1720.-/rkl Debrecen mellé. Ki ez a kereskedő? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|