|
|
|
|
 |
_Coco_
2005-02-13 21:06:03
|
184
|
Köszi, ez egy 28/2.8
Megprobálom a leragasztást, csak utánna szedném szét...konvertereimet nem cserélem le, ha nem muszály... |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2005-02-13 17:40:31
|
183
|
Milyen obi??? 20/4-et szedtem már szét annál vagy ki kell venni a pöcköt vagy alufóliával kiékelni a rugos tagot.
Más obit nem ismerek belüröl
Több lehetőség is létezik szétszedés helyett:
- Olyan konvertert venni, ami beugraszt (orosz)
- leragasztás (müanyag lapka + erős szalagragasztó)
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
_Coco_
2005-02-13 17:27:27
|
182
|
Hali !
Valaki írta anno, azt, hogy hogyan lehet az A/M kapcsoló nélküli és nem munkablendés M42-es obiknál a pöcköt/blendét végleg beugrasztani (EOS konverterrel való használathoz) Vmi szétcsavarozás, meg ilyenek...
Hogy is van ez ?
Nekem az obin 4 csavar van a váz felőli részén, illetve 2 pici csavar van a blendeállító gyűrűn.
Az alsó 4-et kell kicsavarni ? És hogyan tovább ?
(egyébként nem lehetne leragasztanai a pöcköt, hogy bennt maradjon, vmi rag.szalaggal ? )
Köszi.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|