Keresés

Részletes keresés

_Coco_ Creative Commons License 2005-02-13 21:06:03 184

Köszi, ez egy 28/2.8

 

Megprobálom a leragasztást, csak utánna szedném szét...konvertereimet nem cserélem le, ha nem muszály...

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2005-02-13 17:40:31 183

Milyen obi???  20/4-et szedtem már szét annál vagy ki kell venni a pöcköt vagy alufóliával kiékelni a rugos tagot.

Más obit nem ismerek belüröl

 

Több lehetőség is létezik szétszedés helyett:

 

- Olyan konvertert venni, ami beugraszt (orosz)

- leragasztás (müanyag lapka + erős szalagragasztó)

 

Százbolha

Előzmény:
_Coco_ Creative Commons License 2005-02-13 17:27:27 182

Hali !

 

Valaki írta anno, azt, hogy hogyan lehet az A/M kapcsoló nélküli és nem munkablendés  M42-es obiknál a pöcköt/blendét végleg beugrasztani (EOS konverterrel való használathoz) Vmi szétcsavarozás, meg ilyenek...

Hogy is van ez ?

Nekem az obin 4 csavar van a váz felőli részén, illetve 2 pici csavar van a blendeállító gyűrűn.

Az alsó 4-et kell kicsavarni ? És hogyan tovább ?

 

(egyébként nem lehetne leragasztanai a pöcköt, hogy bennt maradjon, vmi rag.szalaggal ? )

 

Köszi.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!