Keresés

Részletes keresés

MsLirio Creative Commons License 2005-02-17 22:40:20 18

Igazad van! Senki ne reagáljon egy "bölcs" hozzászólására se! Magunkban azért szánhatjuk szegénykét...

A hozzászólás:
Ilusta Creative Commons License 2005-02-12 11:21:11 17

Most mi a fenét foglalkoztok egy ilyen "emberrel"???

Hagynátok a topicot a fenébe, nem beszélne senki róla-vele, akkor cseszhetné az egészet és nem röhögne a markába.

Ennyi. Túl kell lépni és nem lemenni az ő szintjére.

Előzmény:
Boarhunter Creative Commons License 2005-02-12 00:33:44 16
Nem vagy te egy kicsit naív?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!