|
|
|
|
 |
Ilusta
2005-02-12 11:21:11
|
17
|
Most mi a fenét foglalkoztok egy ilyen "emberrel"???
Hagynátok a topicot a fenébe, nem beszélne senki róla-vele, akkor cseszhetné az egészet és nem röhögne a markába.
Ennyi. Túl kell lépni és nem lemenni az ő szintjére. |
|
A hozzászólás:
 |
Boarhunter
2005-02-12 00:33:44
|
16
|
| Nem vagy te egy kicsit naív? |
|
Előzmény:
 |
LRRP
2005-02-11 23:53:26
|
13
|
| messze nem ilyen súlyos a helyzet a folyamatos technikai fejlődés miatt. Sőt egyáltalán nem is súlyos. Olyan áttörés várható 50 éven belül, hogy teljesen kontrollálni fogjuk a föld egyész ökológiai rendszerét (és nem csak azt) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|