Keresés

Részletes keresés

Ilusta Creative Commons License 2005-02-12 11:21:11 17

Most mi a fenét foglalkoztok egy ilyen "emberrel"???

Hagynátok a topicot a fenébe, nem beszélne senki róla-vele, akkor cseszhetné az egészet és nem röhögne a markába.

Ennyi. Túl kell lépni és nem lemenni az ő szintjére.

A hozzászólás:
Boarhunter Creative Commons License 2005-02-12 00:33:44 16
Nem vagy te egy kicsit naív?
Előzmény:
LRRP Creative Commons License 2005-02-11 23:53:26 13
messze nem ilyen súlyos a helyzet a folyamatos technikai fejlődés miatt. Sőt egyáltalán nem is súlyos. Olyan áttörés várható 50 éven belül, hogy teljesen kontrollálni fogjuk a föld egyész ökológiai rendszerét (és nem csak azt)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!