Keresés

Részletes keresés

Boarhunter Creative Commons License 2005-02-12 00:33:44 16
Nem vagy te egy kicsit naív?
izabó Creative Commons License 2005-02-12 00:04:25 14
Te hol élsz ember??A holdon? Ugyanolyan joga van élni egy állatnak is mint neked!Tudod én meg az ilyen példányokból irtanák ki jó néhányat , akinek ilyen a felfogása mint a tiéd!Te nagy természetvédő.......
A hozzászólás:
LRRP Creative Commons License 2005-02-11 23:53:26 13
messze nem ilyen súlyos a helyzet a folyamatos technikai fejlődés miatt. Sőt egyáltalán nem is súlyos. Olyan áttörés várható 50 éven belül, hogy teljesen kontrollálni fogjuk a föld egyész ökológiai rendszerét (és nem csak azt)
Előzmény:
sing raal Creative Commons License 2005-02-11 16:20:38 12

 

már boccs,de nem fogtad fel,mit is szerettem volna vázolni előtted:((az okölógia egy egység,rendkívül sérülékeny egész.ha kivezsed egy darabját,csak idő kérdése,mikor hullik darabjaira.a ragadozók amellett,hogy kordában tartják a növényevőket,szelektálnak is:beteg,idős,gyenge vagy éppen fiatal állatokat ejtenek el,de sohasem az életerős példányokat.már említettem neked,de a biodiverzitás megörzése közös érdekünk.pont amiatt tartunk ma ott,ahol,mert a sok bunkó azt hiszi,h övéa  világ,és zabálhaz,pazarolhat,pocsékolhat annyit,amennyit akar.a te egy heti kajaadagodból szerinted hány indiai kisgyereket lehetne jóllakatni,ha már ragaszkodsz ehhez a példához???

miért vannak indiában,meg úgy általában a fejlődő országokban nyomornegyedek???szerinted???egyfelől a pazarló,kizsákmányoló nyugati társadalmak okán.másfelől pedig gondolj csak bele,indiában kasztrendszer működött,és még működik ma is.az emberek kénytelenek voltak angy családban élni,hogy öreg korukra legyen kire támaszkodniuk.korábban,amíg nem terjedt el a jótékonykodás,nem volt ensz,unicef,vöröskerszt és hasonlók,addig a nő megszülte a 8-10 gyerekét,életben maradt mondjuk 3.ma már emgkapják a gyerekek az oltásokat,és némi alap eü ellátást.de a nők továbbra is szülik a gyerekekket,annyia  különbség,h ezek a ygerekek életben is maradnak.több gyerek,több kaja kell.az ország enm tudja etetni a lakóit,kivágják,felégetik aze rdőket,h legeltessenek és termesszenek valamit a soványka földön,ami pár évalatt kiég,erodálódik,és kész,vége.egyre fogy a kaja,egyre több az ember,adósságok,segélyek....szűküla  kör,nincs kiút,és ők csak szaporodnak,szaporodnak.......a nyugat meg csak pazarol,pazarol....és kész az ökológiai krach!:(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!