Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2005-02-11 15:20:42 213
Lehet hogy benne is van. De jobb ha ebbe nem gondolok bele...
Előzmény:
EOS-Bandi Creative Commons License 2005-02-11 12:43:15 211

Ez ebben a formában baromság. Ennyi erővel a merevlemezekre és a floppyra is kellene fizetni jogdíjat. Képzeld el hogy egy 200G-s HDD-re mennyi MP3 és AVI fér rá....

 

Másrészről meg az egész csirkefogó banda elmehet a sóhivatalba, magánimport esetén nem kell fizetni utánna, azaz majd az osztrákoktól, németektől esetleh az USA-ból hozatjuk a memóriakártyát IS.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!