Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Carpy Creative Commons License 2005-02-11 11:41:08 210
Engem is bosszant, hogy a sok csunya MP3 tolvaj miatt nekem tobbe kerul a digifotozas. Ez igy nem tul fair...
Muszaj lesz kompenzalni magam, megyek is, keresek valami jo kis fajlcserelo helyet :-)
Előzmény:
fisherhu Creative Commons License 2005-02-11 10:45:46 209
Hm, nem is tudtam, hogy a memóriakártyákra is van ilyen dolog. Miért fizessek azért az Artisjustnak, hogy a saját képeimet lementsem a kártyára? Ilyenkor szokott még felmerülni a kérdés, hogy ha én "alkotok" mint "fotóművész" (vasárnap is fotóztam sirályokat :)) akkor miért nem kaptam még egy fillért sem? Nem mintha értéke lenne annak, amit csináltam :)
De ha már itt tartunk, egy A/4-es lap árába mennyi ilyen "üreshordozó-jogdíj" van beépítve?
Eh, anno már a cédéknél is felmérgeltem magam, talán nem is kellene ezt most elpostolnom :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!