|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Carpy
2005-02-11 11:41:08
|
210
|
Engem is bosszant, hogy a sok csunya MP3 tolvaj miatt nekem tobbe kerul a digifotozas. Ez igy nem tul fair... Muszaj lesz kompenzalni magam, megyek is, keresek valami jo kis fajlcserelo helyet :-) |
|
Előzmény:
 |
fisherhu
2005-02-11 10:45:46
|
209
|
Hm, nem is tudtam, hogy a memóriakártyákra is van ilyen dolog. Miért fizessek azért az Artisjustnak, hogy a saját képeimet lementsem a kártyára? Ilyenkor szokott még felmerülni a kérdés, hogy ha én "alkotok" mint "fotóművész" (vasárnap is fotóztam sirályokat :)) akkor miért nem kaptam még egy fillért sem? Nem mintha értéke lenne annak, amit csináltam :) De ha már itt tartunk, egy A/4-es lap árába mennyi ilyen "üreshordozó-jogdíj" van beépítve? Eh, anno már a cédéknél is felmérgeltem magam, talán nem is kellene ezt most elpostolnom :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|