Keresés

Részletes keresés

LRRP Creative Commons License 2005-02-09 21:31:03 4

Ez a fórum nem erről szól- magyarországi helyzet.

Itt ezzel a túlkapással akarok foglalkozni. A mentalitás viszont nem egyedi, a szobatudós állatvédő dirigál, mint természetes ember, az őslakosoknak... 

A hozzászólás:
s z i l v i Creative Commons License 2005-02-09 21:01:46 3
Azt gondolom, hogy első menetben a magyarországi állatvédelemre kellene szorítkoznunk. (felesleges Európán kívülre vonulni, itt is van elég baj) Nem szabadna általánosítanod, hogy az állatvédők ilyenek vagy olyanok...ez olyan, mint amikor ezt mondja valaki, hogy egy öregember csak genya lehet, mert mindig harcol a buszon az egyetlen ülőhelyért, akár kismamával is... Magyarországon nincsenek párducok, magyarországon elhagyott kutyák és macskák vannak. Sokan, nagyon sokan. Az állatvédők (kivéve aki nem) azért próbál meg tenni valamit, hogy ez ne legyen. A fő hangsúly ennek elérésében nem az emberek megölésén van, hanem a kutyák-cicák esetében a kampányszerű ivartalanításon, a törvényszerű kombinált oltáson és ha lehet a chpezésen. Jó lenne, ha a menhelyek államilag támogatott intézmények lennének, jó lenne ha a sintértelepi funkciókat menhelyek tudnák átvenni. Lehetne egy kicsit a magyarországi helzetről vitatkozni? Én nagyon szívesen, de ha kérhetem emberi hangnemben, indulatok nélkül. Mellesleg én állatvédőnek vallom magam, illetve egy állatvédő önkéntesnek, akit semmi más nem érdekel, hogy a gazdátlan állatoknak is legyen esélye az életre...és nem ölnék embert (kivéve ha állatot kínozna:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!