|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-14 19:19:05
|
40
|
Elfelejtettem válaszolni. Tüzépker.
Mit szólsz a 3, 4, 5, 8 cm-es AT-N100 br. 456, 608, 760, 1216 ft-os árához? |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-09 15:35:08
|
38
|
| MZ! Az elképesztő jó ár. 535.-/db, nem tudom egyszerűen kiszámolni, hogy lehet. Mert 15% engedmény 492.-/db akkor a fuvar 1720.-/rkl Debrecen mellé. Ki ez a kereskedő? |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-02-09 10:09:20
|
35
|
Bár nem teljesen összehasonlítható, de azért leírom: Nekem a P2 30 NF+GT nettó 535, ebesi (debrecen melleti falu) szállítással. Ebben benne van, hogy elhozzák kamionnal Debrecenbe, itt átpakolják darus IFA-ra 6-8 raklaponként és lerakják a telken. Neked a lepakolás hogy megy? Volt egy kevéssel olcsóbb ajánlatom, de abban csak a kamion ebesig volt benne, targoncást nekem kellett volna keríteni (800 ft/raklapért találtam egyet...), ráadásul a kamion nem is igen tudott volna bemenni az utcánkba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|