Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-09 12:26:18 37
Akkor jó.
Nekem 3 tüzép 2 félét csinált volna:
1. Kamionnal behozzák a telekre és lerakják (daru a kamionon).
2. Kamionnal behozzák az utcába, de én szerezzek targoncát.
Mivel nem biztos (sőt!), hogy a kamion be tud menni az utcába, sikerült kialkudni ezt az IFA-ra átpakolást, így jó áron mindenképp a telken rakják le.
A hozzászólás:
Emi2 Creative Commons License 2005-02-09 11:18:59 36
Nekem a 3300/rkl.-ban benne van a szállítás és lepakolás a telekre.
Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-09 10:09:20 35
Bár nem teljesen összehasonlítható, de azért leírom:
Nekem a P2 30 NF+GT nettó 535, ebesi (debrecen melleti falu) szállítással. Ebben benne van, hogy elhozzák kamionnal Debrecenbe, itt átpakolják darus IFA-ra 6-8 raklaponként és lerakják a telken.
Neked a lepakolás hogy megy? Volt egy kevéssel olcsóbb ajánlatom, de abban csak a kamion ebesig volt benne, targoncást nekem kellett volna keríteni (800 ft/raklapért találtam egyet...), ráadásul a kamion nem is igen tudott volna bemenni az utcánkba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!