|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-09 12:26:18
|
37
|
Akkor jó. Nekem 3 tüzép 2 félét csinált volna: 1. Kamionnal behozzák a telekre és lerakják (daru a kamionon). 2. Kamionnal behozzák az utcába, de én szerezzek targoncát. Mivel nem biztos (sőt!), hogy a kamion be tud menni az utcába, sikerült kialkudni ezt az IFA-ra átpakolást, így jó áron mindenképp a telken rakják le. |
|
A hozzászólás:
 |
Emi2
2005-02-09 11:18:59
|
36
|
| Nekem a 3300/rkl.-ban benne van a szállítás és lepakolás a telekre. |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-02-09 10:09:20
|
35
|
Bár nem teljesen összehasonlítható, de azért leírom: Nekem a P2 30 NF+GT nettó 535, ebesi (debrecen melleti falu) szállítással. Ebben benne van, hogy elhozzák kamionnal Debrecenbe, itt átpakolják darus IFA-ra 6-8 raklaponként és lerakják a telken. Neked a lepakolás hogy megy? Volt egy kevéssel olcsóbb ajánlatom, de abban csak a kamion ebesig volt benne, targoncást nekem kellett volna keríteni (800 ft/raklapért találtam egyet...), ráadásul a kamion nem is igen tudott volna bemenni az utcánkba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|