Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-08 18:15:22 34
Debrecenben is márc. 1-i emelésről tudnak (vagy beszélnek) a kereskedők.
Emi2 Creative Commons License 2005-02-08 14:53:33 33
Kösz, ennek én is utánanézek!
A hozzászólás:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 14:52:17 32

Hívtam az YTONG területi képviselőjét, nem tud áremelésről. Ha pl. csak áprilisban lesz áremelés akkor addig "ingyen" használja a pénzed. Bár a lista -15 % nagyon jól hangzik. 

Előzmény:
Emi2 Creative Commons License 2005-02-08 13:42:09 31
"850 eFt egy hónapig TÉLEN" ezt nem értem. Megmagyaráznád!
Pécsen minden kereskedő azt mondta, hogy Március 1 ytong áremelés!!!
Nekem a kereskedelemben (téglacentrum Kft. www.teglacentrum.hu ) azt mondták, hogy február végéig kifizetem, és juniusban szállítják le a telephelyről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!