|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-08 18:15:22
|
34
|
| Debrecenben is márc. 1-i emelésről tudnak (vagy beszélnek) a kereskedők. |
|
 |
Emi2
2005-02-08 14:53:33
|
33
|
| Kösz, ennek én is utánanézek! |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-08 14:52:17
|
32
|
Hívtam az YTONG területi képviselőjét, nem tud áremelésről. Ha pl. csak áprilisban lesz áremelés akkor addig "ingyen" használja a pénzed. Bár a lista -15 % nagyon jól hangzik. |
|
Előzmény:
 |
Emi2
2005-02-08 13:42:09
|
31
|
"850 eFt egy hónapig TÉLEN" ezt nem értem. Megmagyaráznád! Pécsen minden kereskedő azt mondta, hogy Március 1 ytong áremelés!!! Nekem a kereskedelemben (téglacentrum Kft. www.teglacentrum.hu ) azt mondták, hogy február végéig kifizetem, és juniusban szállítják le a telephelyről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|