Keresés

Részletes keresés

posthero Creative Commons License 2005-02-08 14:13:48 321
ja igen. 3 napos cseregarancia van náluk. én már vittem vissza egy vakut és szó nélkül kicserélték. nem morogtak, nagyon kedvesek voltak. korrekt csapat...
A hozzászólás:
posthero Creative Commons License 2005-02-08 14:10:13 320
a kulcsszámot a soligornál mindig így adják meg. vigyázz, elôvillantás az mindig van kompaktoknál, csak nem látod, oylan gyorsan történik. az alapján állítja be a vaku teljesítményét a gép. fotoplus, 1148 Budapest, Róna utca 1-3. Tel./Fax: 1/222-4355 érteni ôk se nagyon értenek hozzá, de legalább megengedik, hogy kipróbáld:)
Előzmény:
43-as Creative Commons License 2005-02-08 13:44:53 319

Végre! Köszönöm.

Pesti vagyok, (Lőrinci) de mielőtt órákat töltenék közlekedéssel, megpróbálom kihasználni a net lehetőségeit, és a jóindulatú emberek segítőkészségét!

Róna utca mennyi, és milyen cég? Hangsúlyozom, nem vagyok nagy fotós. Ezért (is)útálok kereskedőktől tanácsot kérni. Ők el akarnak adni, mert ez a dolguk. Tisztelet a kivételnek...

Szóval a Fujimon csak vörösszemmnél van elővillanás, ez nem probléma. A kulcsszám a többinél is így van megadva? Mert ha igen, akkor 34.000.- Ft-ért nemigen kapok nagyobbat, még ha néhányan gagyinak is tartják. Nekem ennyi szolgáltatás elég. Esetleg tudsz elérhetőséget, ahol részletesebben foglalkoznak ezzel a példánnyal? Én nem találtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!