Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 14:52:17 32

Hívtam az YTONG területi képviselőjét, nem tud áremelésről. Ha pl. csak áprilisban lesz áremelés akkor addig "ingyen" használja a pénzed. Bár a lista -15 % nagyon jól hangzik. 

A hozzászólás:
Emi2 Creative Commons License 2005-02-08 13:42:09 31
"850 eFt egy hónapig TÉLEN" ezt nem értem. Megmagyaráznád!
Pécsen minden kereskedő azt mondta, hogy Március 1 ytong áremelés!!!
Nekem a kereskedelemben (téglacentrum Kft. www.teglacentrum.hu ) azt mondták, hogy február végéig kifizetem, és juniusban szállítják le a telephelyről.
Előzmény:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 12:30:28 27

Szerbusz EMI2.

YTONG áremelés március 1.-vel??????! Én nem tudok róla. Felettébb érdekes.

Amúgy tényleg 100%-kot kérünk ilyen esetben, ahogy MZ úr írta. De szerintem április 1.-el lesz áremelés. Betárolási akció van március 31.-ig. Ezért nem hiszem. Gondold át. 850 eFt egy hónapig TÉLEN, nekem fizesd lécci, lécci. Mennyi engedményt adtak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!