Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-09 10:09:20 35
Bár nem teljesen összehasonlítható, de azért leírom:
Nekem a P2 30 NF+GT nettó 535, ebesi (debrecen melleti falu) szállítással. Ebben benne van, hogy elhozzák kamionnal Debrecenbe, itt átpakolják darus IFA-ra 6-8 raklaponként és lerakják a telken.
Neked a lepakolás hogy megy? Volt egy kevéssel olcsóbb ajánlatom, de abban csak a kamion ebesig volt benne, targoncást nekem kellett volna keríteni (800 ft/raklapért találtam egyet...), ráadásul a kamion nem is igen tudott volna bemenni az utcánkba.
PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 13:41:14 30

Jó árak, szó se róla!!

A fuvar 3300.-/rkl nagyon jó. Szolnokra 2200.-/rkl. Azért az áremelésnek utána kellene nézni. Legegyszerűbb a gyárat hívni.  

A hozzászólás:
Emi2 Creative Commons License 2005-02-08 13:25:42 29
Nettó árak:

P2 NF-300 falazóelem : 579,- kedvezmény 15% : 492,- /db

Pve 100 NF válaszfal : 257,- kedvezmény 15% : 218,- /db

Pécsen ez volt a lególcsobb kimagaslóan.

Szállítás Halmajugráról 3300+ÁFA/ raklap.
Előzmény:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 12:30:28 27

Szerbusz EMI2.

YTONG áremelés március 1.-vel??????! Én nem tudok róla. Felettébb érdekes.

Amúgy tényleg 100%-kot kérünk ilyen esetben, ahogy MZ úr írta. De szerintem április 1.-el lesz áremelés. Betárolási akció van március 31.-ig. Ezért nem hiszem. Gondold át. 850 eFt egy hónapig TÉLEN, nekem fizesd lécci, lécci. Mennyi engedményt adtak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!