|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-09 10:09:20
|
35
|
Bár nem teljesen összehasonlítható, de azért leírom: Nekem a P2 30 NF+GT nettó 535, ebesi (debrecen melleti falu) szállítással. Ebben benne van, hogy elhozzák kamionnal Debrecenbe, itt átpakolják darus IFA-ra 6-8 raklaponként és lerakják a telken. Neked a lepakolás hogy megy? Volt egy kevéssel olcsóbb ajánlatom, de abban csak a kamion ebesig volt benne, targoncást nekem kellett volna keríteni (800 ft/raklapért találtam egyet...), ráadásul a kamion nem is igen tudott volna bemenni az utcánkba. |
|
 |
PONT RS
2005-02-08 13:41:14
|
30
|
Jó árak, szó se róla!!
A fuvar 3300.-/rkl nagyon jó. Szolnokra 2200.-/rkl. Azért az áremelésnek utána kellene nézni. Legegyszerűbb a gyárat hívni. |
|
A hozzászólás:
 |
Emi2
2005-02-08 13:25:42
|
29
|
Nettó árak:
P2 NF-300 falazóelem : 579,- kedvezmény 15% : 492,- /db
Pve 100 NF válaszfal : 257,- kedvezmény 15% : 218,- /db
Pécsen ez volt a lególcsobb kimagaslóan.
Szállítás Halmajugráról 3300+ÁFA/ raklap. |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-02-08 12:30:28
|
27
|
Szerbusz EMI2.
YTONG áremelés március 1.-vel??????! Én nem tudok róla. Felettébb érdekes.
Amúgy tényleg 100%-kot kérünk ilyen esetben, ahogy MZ úr írta. De szerintem április 1.-el lesz áremelés. Betárolási akció van március 31.-ig. Ezért nem hiszem. Gondold át. 850 eFt egy hónapig TÉLEN, nekem fizesd lécci, lécci. Mennyi engedményt adtak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|