|
|
|
|
 |
Emi2
2005-02-08 13:42:09
|
31
|
"850 eFt egy hónapig TÉLEN" ezt nem értem. Megmagyaráznád! Pécsen minden kereskedő azt mondta, hogy Március 1 ytong áremelés!!! Nekem a kereskedelemben (téglacentrum Kft. www.teglacentrum.hu ) azt mondták, hogy február végéig kifizetem, és juniusban szállítják le a telephelyről. |
|
 |
Emi2
2005-02-08 13:25:42
|
29
|
Nettó árak:
P2 NF-300 falazóelem : 579,- kedvezmény 15% : 492,- /db
Pve 100 NF válaszfal : 257,- kedvezmény 15% : 218,- /db
Pécsen ez volt a lególcsobb kimagaslóan.
Szállítás Halmajugráról 3300+ÁFA/ raklap. |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-08 12:30:28
|
27
|
Szerbusz EMI2.
YTONG áremelés március 1.-vel??????! Én nem tudok róla. Felettébb érdekes.
Amúgy tényleg 100%-kot kérünk ilyen esetben, ahogy MZ úr írta. De szerintem április 1.-el lesz áremelés. Betárolási akció van március 31.-ig. Ezért nem hiszem. Gondold át. 850 eFt egy hónapig TÉLEN, nekem fizesd lécci, lécci. Mennyi engedményt adtak? |
|
Előzmény:
 |
Emi2
2005-02-08 11:45:53
|
26
|
| Így van ytong. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|