Keresés

Részletes keresés

Emi2 Creative Commons License 2005-02-08 13:42:09 31
"850 eFt egy hónapig TÉLEN" ezt nem értem. Megmagyaráznád!
Pécsen minden kereskedő azt mondta, hogy Március 1 ytong áremelés!!!
Nekem a kereskedelemben (téglacentrum Kft. www.teglacentrum.hu ) azt mondták, hogy február végéig kifizetem, és juniusban szállítják le a telephelyről.
Emi2 Creative Commons License 2005-02-08 13:25:42 29
Nettó árak:

P2 NF-300 falazóelem : 579,- kedvezmény 15% : 492,- /db

Pve 100 NF válaszfal : 257,- kedvezmény 15% : 218,- /db

Pécsen ez volt a lególcsobb kimagaslóan.

Szállítás Halmajugráról 3300+ÁFA/ raklap.
A hozzászólás:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 12:30:28 27

Szerbusz EMI2.

YTONG áremelés március 1.-vel??????! Én nem tudok róla. Felettébb érdekes.

Amúgy tényleg 100%-kot kérünk ilyen esetben, ahogy MZ úr írta. De szerintem április 1.-el lesz áremelés. Betárolási akció van március 31.-ig. Ezért nem hiszem. Gondold át. 850 eFt egy hónapig TÉLEN, nekem fizesd lécci, lécci. Mennyi engedményt adtak?

Előzmény:
Emi2 Creative Commons License 2005-02-08 11:45:53 26
Így van ytong.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!