Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 12:30:28 27

Szerbusz EMI2.

YTONG áremelés március 1.-vel??????! Én nem tudok róla. Felettébb érdekes.

Amúgy tényleg 100%-kot kérünk ilyen esetben, ahogy MZ úr írta. De szerintem április 1.-el lesz áremelés. Betárolási akció van március 31.-ig. Ezért nem hiszem. Gondold át. 850 eFt egy hónapig TÉLEN, nekem fizesd lécci, lécci. Mennyi engedményt adtak?

A hozzászólás:
Emi2 Creative Commons License 2005-02-08 11:45:53 26
Így van ytong.
Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-08 11:43:48 24
Ytong persze behelyettesíthető bármivel, de az áremelés dátumából erre következtetek nálad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!