|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-02-08 12:30:28
|
27
|
Szerbusz EMI2.
YTONG áremelés március 1.-vel??????! Én nem tudok róla. Felettébb érdekes.
Amúgy tényleg 100%-kot kérünk ilyen esetben, ahogy MZ úr írta. De szerintem április 1.-el lesz áremelés. Betárolási akció van március 31.-ig. Ezért nem hiszem. Gondold át. 850 eFt egy hónapig TÉLEN, nekem fizesd lécci, lécci. Mennyi engedményt adtak? |
|
A hozzászólás:
 |
Emi2
2005-02-08 11:45:53
|
26
|
| Így van ytong. |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-02-08 11:43:48
|
24
|
| Ytong persze behelyettesíthető bármivel, de az áremelés dátumából erre következtetek nálad. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|