|
|
|
|
 |
Emi2
2005-02-08 11:44:38
|
25
|
| Köszi! |
|
 |
MZ/Y
2005-02-08 11:43:48
|
24
|
| Ytong persze behelyettesíthető bármivel, de az áremelés dátumából erre következtetek nálad. |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-08 11:42:46
|
23
|
| Az egészet szokás, mert ilyenkor a kereskedő a pénzt továbbküldi a gyárnak, így a gyár ezt a mennyiséget ezen az áron adja a kereskedőnek. |
|
Előzmény:
 |
Emi2
2005-02-08 11:28:19
|
22
|
Az egyik helyi (pécsi) kereskedőnél vásárolnék téglát az építkezéshez. Itt vannak a legjobb árak, ill. a március 1 áremelést kivédve már ebben a hónapban megvásárolhatom, és a szállítást akkor kérem csak amikor akarom (tehát akár juniusban). Ez nekem baromi sokat jelent. De azt mondták, hogy most ki kell fizetni az egész pénzt.( úgy 850.000 ft.) Ez tényleg így szokott lenni?? Nem egy bizonyos százalék előleg a jellemző ilyenkor és a maradék a szállítás után??
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|