|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-02-08 12:55:39
|
28
|
"ingyen" nem jelent semmit. Csak nekem tetszik az ingyenes, díjmentes stb....
Semmi sincs ingyen. Szerintem. Csak ezért tettem idézőjelbe. ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-08 11:08:19
|
21
|
Bramac. Mit jelent az ingyen körüli idézőjel? A honlapjuk szerint a ki(le :o))alkudott vételárat fizetem és lepakolják a cserepet a telken, még raklappal sem kell bajlódni, mert benne van az árban. Van valami trükk? |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-02-08 09:03:56
|
18
|
Nem nyitási akció. 10 éve nyitva vagyunk ;-)
YTONG esetében általában lista - 15 % adunk.
CSERÉP: Két tipust forgalmazunk. BRAMAC vs Tondach. Az örök (ökör:) vita. Normál családiház esetében lista - 6% a kiindulás. A BRAMAC "ingyen" szállít bármilyen mennyiséget, a Tondach 10 rkl. felett. Nem kívánok állást foglalni, de reklamáció általában az egyik esetében merül fel, T-vel kezdődik és ch a vége :-P
De ettől függetlenül rengeteget eladunk belőle (szerintem a ház ill. a tető jellege mely dönthet, hogy beton vagy agyag). Na egy vevőkinézetű egyén a láthatáron, elkapom....... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|