Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-08 11:08:19 21
Bramac. Mit jelent az ingyen körüli idézőjel?
A honlapjuk szerint a ki(le :o))alkudott vételárat fizetem és lepakolják a cserepet a telken, még raklappal sem kell bajlódni, mert benne van az árban.
Van valami trükk?
nydrian Creative Commons License 2005-02-08 09:35:51 20
Asszem meglátogatunk :)
A hozzászólás:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 09:03:56 18

Nem nyitási akció. 10 éve nyitva vagyunk ;-)

YTONG esetében általában lista - 15 % adunk.

CSERÉP: Két tipust forgalmazunk. BRAMAC vs Tondach. Az örök (ökör:) vita. Normál családiház esetében lista - 6% a kiindulás. A BRAMAC "ingyen" szállít bármilyen mennyiséget, a Tondach 10 rkl. felett. Nem kívánok állást foglalni, de reklamáció általában az egyik esetében merül fel, T-vel kezdődik és ch a vége :-P

De ettől függetlenül rengeteget eladunk belőle (szerintem a ház ill. a tető jellege mely dönthet, hogy beton vagy agyag). Na egy vevőkinézetű egyén a láthatáron, elkapom.......

Előzmény:
nydrian Creative Commons License 2005-02-07 18:04:18 16

Hmmm, ez tényleg jól hangzik! Ez csak amolyan nyitási akció, vagy mindig ennyivel olcsóbb?

Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol?

Köszönöm a válszt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!