|
|
|
|
 |
nydrian
2005-02-08 09:26:48
|
19
|
Upsz, de rég is volt, amikor ezt olvastam.... kezdek szenilisedni :)
De azért megérte a kérdés, hisz' kaptam választ! :))) |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-02-07 19:10:57
|
17
|
Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol? 6-os hsz. Ejnye-bejnye! :o) |
|
Előzmény:
 |
nydrian
2005-02-07 18:04:18
|
16
|
Hmmm, ez tényleg jól hangzik! Ez csak amolyan nyitási akció, vagy mindig ennyivel olcsóbb?
Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol?
Köszönöm a válszt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|