Keresés

Részletes keresés

nydrian Creative Commons License 2005-02-08 09:26:48 19

Upsz, de rég is volt, amikor ezt olvastam.... kezdek szenilisedni :)

De azért megérte a kérdés, hisz' kaptam választ! :)))

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-07 19:10:57 17
Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol?
6-os hsz.
Ejnye-bejnye! :o)
Előzmény:
nydrian Creative Commons License 2005-02-07 18:04:18 16

Hmmm, ez tényleg jól hangzik! Ez csak amolyan nyitási akció, vagy mindig ennyivel olcsóbb?

Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol?

Köszönöm a válszt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!