Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005-02-08 09:03:56 18

Nem nyitási akció. 10 éve nyitva vagyunk ;-)

YTONG esetében általában lista - 15 % adunk.

CSERÉP: Két tipust forgalmazunk. BRAMAC vs Tondach. Az örök (ökör:) vita. Normál családiház esetében lista - 6% a kiindulás. A BRAMAC "ingyen" szállít bármilyen mennyiséget, a Tondach 10 rkl. felett. Nem kívánok állást foglalni, de reklamáció általában az egyik esetében merül fel, T-vel kezdődik és ch a vége :-P

De ettől függetlenül rengeteget eladunk belőle (szerintem a ház ill. a tető jellege mely dönthet, hogy beton vagy agyag). Na egy vevőkinézetű egyén a láthatáron, elkapom.......

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-07 19:10:57 17
Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol?
6-os hsz.
Ejnye-bejnye! :o)
A hozzászólás:
nydrian Creative Commons License 2005-02-07 18:04:18 16

Hmmm, ez tényleg jól hangzik! Ez csak amolyan nyitási akció, vagy mindig ennyivel olcsóbb?

Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol?

Köszönöm a válszt!

Előzmény:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-07 14:06:39 15

HÉTFŐŐŐŐŐ 8-(

Na nehogy sűlyedjünk:

YTONG 30 NF+GT(i:-) P2-05: 615.-/db (ÁFÁ-s) , fuvar (Kőröstetétlenre) ~63.-/db (ÁFÁ-tlan :)

YTONG 10 NF : 273.-/db, fuvar ~21.-/db 

Vékonyágyazatú falazóhabarcs: 43.-/kg, fuvar ~2.-/kg

Na szép napot, malyd még írok árakat, de most szétnézek a HUSZ-ban mert az izagalmasabb mint az építőipar télen!!;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!