|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-02-08 09:03:56
|
18
|
Nem nyitási akció. 10 éve nyitva vagyunk ;-)
YTONG esetében általában lista - 15 % adunk.
CSERÉP: Két tipust forgalmazunk. BRAMAC vs Tondach. Az örök (ökör:) vita. Normál családiház esetében lista - 6% a kiindulás. A BRAMAC "ingyen" szállít bármilyen mennyiséget, a Tondach 10 rkl. felett. Nem kívánok állást foglalni, de reklamáció általában az egyik esetében merül fel, T-vel kezdődik és ch a vége :-P
De ettől függetlenül rengeteget eladunk belőle (szerintem a ház ill. a tető jellege mely dönthet, hogy beton vagy agyag). Na egy vevőkinézetű egyén a láthatáron, elkapom....... |
|
 |
MZ/Y
2005-02-07 19:10:57
|
17
|
Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol? 6-os hsz. Ejnye-bejnye! :o) |
|
A hozzászólás:
 |
nydrian
2005-02-07 18:04:18
|
16
|
Hmmm, ez tényleg jól hangzik! Ez csak amolyan nyitási akció, vagy mindig ennyivel olcsóbb?
Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol?
Köszönöm a válszt! |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-02-07 14:06:39
|
15
|
HÉTFŐŐŐŐŐ 8-(
Na nehogy sűlyedjünk:
YTONG 30 NF+GT(i:-) P2-05: 615.-/db (ÁFÁ-s) , fuvar (Kőröstetétlenre) ~63.-/db (ÁFÁ-tlan :)
YTONG 10 NF : 273.-/db, fuvar ~21.-/db
Vékonyágyazatú falazóhabarcs: 43.-/kg, fuvar ~2.-/kg
Na szép napot, malyd még írok árakat, de most szétnézek a HUSZ-ban mert az izagalmasabb mint az építőipar télen!!;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|