Keresés

Részletes keresés

nydrian Creative Commons License 2005-02-07 18:04:18 16

Hmmm, ez tényleg jól hangzik! Ez csak amolyan nyitási akció, vagy mindig ennyivel olcsóbb?

Nyílászárókkal, cseréppel is foglalkozol?

Köszönöm a válszt!

A hozzászólás:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-07 14:06:39 15

HÉTFŐŐŐŐŐ 8-(

Na nehogy sűlyedjünk:

YTONG 30 NF+GT(i:-) P2-05: 615.-/db (ÁFÁ-s) , fuvar (Kőröstetétlenre) ~63.-/db (ÁFÁ-tlan :)

YTONG 10 NF : 273.-/db, fuvar ~21.-/db 

Vékonyágyazatú falazóhabarcs: 43.-/kg, fuvar ~2.-/kg

Na szép napot, malyd még írok árakat, de most szétnézek a HUSZ-ban mert az izagalmasabb mint az építőipar télen!!;-)

Előzmény:
nydrian Creative Commons License 2005-02-06 10:40:58 13

Hát, csak h tudjuk mennyi is az annyi, pl. érdekelnének az YTONg áraid. Falazó, válaszfal, áthidalók, U-zsaluk, koszorúelemek, vékonyágyazatú habarcs.

Aztán még érdekelnének a BRAMAC árak, a PTH, és a vasbeton geranda árak, béléstesek.

Így kezdésnek :)))

 

Tényleg messze van a 2 év, de MZ most épít, írd le neki. Szerintem őt is nagyon érdeklik a fenti áraid. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!