|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-02-07 14:06:39
|
15
|
HÉTFŐŐŐŐŐ 8-(
Na nehogy sűlyedjünk:
YTONG 30 NF+GT(i:-) P2-05: 615.-/db (ÁFÁ-s) , fuvar (Kőröstetétlenre) ~63.-/db (ÁFÁ-tlan :)
YTONG 10 NF : 273.-/db, fuvar ~21.-/db
Vékonyágyazatú falazóhabarcs: 43.-/kg, fuvar ~2.-/kg
Na szép napot, malyd még írok árakat, de most szétnézek a HUSZ-ban mert az izagalmasabb mint az építőipar télen!!;-) |
|
A hozzászólás:
 |
nydrian
2005-02-06 10:40:58
|
13
|
Hát, csak h tudjuk mennyi is az annyi, pl. érdekelnének az YTONg áraid. Falazó, válaszfal, áthidalók, U-zsaluk, koszorúelemek, vékonyágyazatú habarcs.
Aztán még érdekelnének a BRAMAC árak, a PTH, és a vasbeton geranda árak, béléstesek.
Így kezdésnek :)))
Tényleg messze van a 2 év, de MZ most épít, írd le neki. Szerintem őt is nagyon érdeklik a fenti áraid. :) |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-02-05 17:54:23
|
12
|
Sajna nincs holnap :-)
Meg állandóan változnak az árak.
Ha megírod mire van szükséged, beárazom. Két év sokk idő.....
De igazad van, képben kell lenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|