Keresés

Részletes keresés

nydrian Creative Commons License 2005-02-06 10:40:58 13

Hát, csak h tudjuk mennyi is az annyi, pl. érdekelnének az YTONg áraid. Falazó, válaszfal, áthidalók, U-zsaluk, koszorúelemek, vékonyágyazatú habarcs.

Aztán még érdekelnének a BRAMAC árak, a PTH, és a vasbeton geranda árak, béléstesek.

Így kezdésnek :)))

 

Tényleg messze van a 2 év, de MZ most épít, írd le neki. Szerintem őt is nagyon érdeklik a fenti áraid. :)

A hozzászólás:
PONT RS Creative Commons License 2005-02-05 17:54:23 12

Sajna nincs holnap :-)

Meg állandóan változnak az árak.

Ha megírod mire van szükséged, beárazom. Két év sokk idő.....

De igazad van, képben kell lenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!