Keresés

Részletes keresés

nydrian Creative Commons License 2005-02-06 10:43:54 14
Nem is akarom :)
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-05 12:34:34 11
Nem úszod meg. :o)
Előzmény:
nydrian Creative Commons License 2005-02-05 12:11:44 10

Köszi a segítséget MZ! Remélem, ha Szolnokon rendeled meg a motyót meglátogatsz! :)

 

PONT RS: Szóval, én lennék aki 2 év múlva épít, de szeretnék "naprakész" lenni az árakkal addig is. Közel építkezünk Szolnokhoz (Kőröstetétlenen) úgyhogy érdekelnének az áraitok. Van honlapod, v valami, ahonnan konkrétabb árakat meg lehet tudni?

Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!