|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-05 12:34:34
|
11
|
| Nem úszod meg. :o) |
|
A hozzászólás:
 |
nydrian
2005-02-05 12:11:44
|
10
|
Köszi a segítséget MZ! Remélem, ha Szolnokon rendeled meg a motyót meglátogatsz! :)
PONT RS: Szóval, én lennék aki 2 év múlva épít, de szeretnék "naprakész" lenni az árakkal addig is. Közel építkezünk Szolnokhoz (Kőröstetétlenen) úgyhogy érdekelnének az áraitok. Van honlapod, v valami, ahonnan konkrétabb árakat meg lehet tudni?
Előre is köszi! |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-02-04 20:35:24
|
9
|
Nekem az Ytong megvan és papírra is szükségem van. Másnak érdeklődöm, de Ő meg 2 év múlva épít.
Viszont még nincs cserepem, Pth födémem, stb. úgyhogy még val'szeg találkozunk. :o)
Ha lesz időd (meg persze az munkaidő), akkor bővíthetnéd az ingyen szállítók listáját. Azt írtad, a lenti csak egy részük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|