Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-02-05 12:34:34 11
Nem úszod meg. :o)
A hozzászólás:
nydrian Creative Commons License 2005-02-05 12:11:44 10

Köszi a segítséget MZ! Remélem, ha Szolnokon rendeled meg a motyót meglátogatsz! :)

 

PONT RS: Szóval, én lennék aki 2 év múlva épít, de szeretnék "naprakész" lenni az árakkal addig is. Közel építkezünk Szolnokhoz (Kőröstetétlenen) úgyhogy érdekelnének az áraitok. Van honlapod, v valami, ahonnan konkrétabb árakat meg lehet tudni?

Előre is köszi!

Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-02-04 20:35:24 9
Nekem az Ytong megvan és papírra is szükségem van.
Másnak érdeklődöm, de Ő meg 2 év múlva épít.

Viszont még nincs cserepem, Pth födémem, stb. úgyhogy még val'szeg találkozunk. :o)

Ha lesz időd (meg persze az munkaidő), akkor bővíthetnéd az ingyen szállítók listáját. Azt írtad, a lenti csak egy részük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!