Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-02-04 20:20:07 12

x

Előzmény:
big l Creative Commons License 2000-09-10 21:58:51 10
Szerintem is tök fölösleges volt most meg nyitni ezt a topicot ha az angol focirol akar szolni .
Szerintem van már egy-kettő kurv@ jó angol fociról szoló topic !

ManUtdFan ne hagyd magad !!!!!!! :)

Wisey !
Ha rajtam mulik én írok minden nap a Premier league topicba sőt még képet is rakok bele :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!