|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-04 19:54:50
|
7
|
Kösz a válaszokat. Az Ytong még mindig nem világos. :o) A listaár-15 %-ra még jön szállítási ktg., de olcsóbban szállítotok, mint ha az Ytong tenné. Jól értem?
|
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-04 19:15:25
|
6
|
Természetesen nem titok.
Kereskedőház 2002 Kft, Szolnok, Thököly u. 80. ( tel.: 56/514-984, szerény személyem: Frigyes Csaba okl. árukiadó és targoncás úr ;-)
A teljesség igénye nélkül:
Bramac
Tondach cserép
Iko zsindely
Velux ablak 15 db-tól
Ytong gyári fuvar, de tuti szervezünk jobbat ezért érdekes az ab gyári ár.
Körös falazóelemek 38 nf 30nf 10 vfal keffffni
Dufa nyilászárók
|
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-02-04 16:19:34
|
5
|
Lenne egy alap kérdésem is: Publikussá teszed valamikor a cégetek nevét? Mert ugye a megrendeléshez jó kis lóvét kell adni, amit ismeretlenül nem szívesen tesz az ember. Bocs, de a mai világban...
Illetve még egy kérdés: Ha van időd, össze tudod írni, melyik cégek viszik ki ingyen az anyagot az építés helyére? Én a Bramac-ról tudom, de biztos vállalja más is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|