|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-02-04 16:14:09
|
4
|
| ab gyár = a gyárban -> plusz száll. ktg. |
|
 |
csokis3
2005-02-04 15:14:00
|
2
|
Szia
Mennyi a az YTONG belső vakolóanyag (szürke ) ára nálatok?
150 zsákkal kellene.
Csokis |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-02-04 14:27:02
|
1
|
Na, de nagy a csönd.
Padlón a szakma:-((((
Kedvezményes áruink, áraink:
VELUX -17%-22% mennyiségtől függően
Körös falazóelemek -8%
Tondach cserép -8-15 % mennyiségtől függően
Ytong -15% ab gyár
BRAMAC cserép -8 %- tól
stb............. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|