Keresés

Részletes keresés

KőnigZ Creative Commons License 2005-02-03 19:04:03 312
...az "ÉLETRESZÓLÓ" itt van:

http://www.stadler.co.hu/?page=licit&targy=29
A hozzászólás:
tEKErcs Creative Commons License 2005-02-02 19:26:48 309
"És különben is, itt nem egy életreszóló portrét fogok majd csinálni, hanem tablóképeket.."

na ebben tévedsz ezért volt bennem a szkepszis:

Ugyanis a tablókép: ÉLETRESZÓLÓ felvétel, az örökkévalóságnak készül.

eke
Előzmény:
fulig jimmy Creative Commons License 2005-02-01 20:49:09 304
uhhh....

ez aztán a segítő válasz...

Szerinted nem tudom tekercs, hogy mi a portréfényképezés lényege?
én a technikai megvalósítására gondoltam, a jó fénybeállításoknak egy műtermi körülmények között (jelen esetben majd iskolai osztályterem), hogy nem ismerem eléggé és ezért kértem ebben segítséget, de tőled nem ezt kaptam, hanem valami merő lenézést. Nem tudom milyen alapon írsz vissza nekem így!
És különben is, itt nem egy életreszóló portrét fogok majd csinálni, hanem tablóképeket...na mindegy....

Remélem más segítőkészebb lesz, mint te!

Fülig Jimmy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!