|
|
|
|
 |
bengúz
2005-02-03 11:09:45
|
410
|
| HÉV 40 perc, vonat 30-40 perc, busz?, de a parknak saját buszjárata lesz Budapestig. Még nem működik, de a buszok már ott állnak. |
|
A hozzászólás:
 |
garnett
2005-02-02 17:27:52
|
408
|
| Köszönöm az infót, biztos, hogy megnézzük. A weboldalt máris megnéztem, nem semmi a beruházás nagysága. Azt még mindenképpen szeretném megkérdezni, hogy tömegközlekedéssel kb. mennyi idő alatt lehet beérni mondjuk a Deák térre? |
|
Előzmény:
 |
bengúz
2005-02-02 15:06:27
|
405
|
www.mariabesnyolakopark.hu
Ez Gödöllőn van, nekem nagyon tetszik, mi is ott nézelődünk. Ha megtetszik és több infora lenne szükséged akkor mail. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|