Keresés

Részletes keresés

bengúz Creative Commons License 2005-02-03 11:09:45 410
HÉV 40 perc, vonat 30-40 perc, busz?, de a parknak saját buszjárata lesz Budapestig. Még nem működik, de a buszok már ott állnak.
A hozzászólás:
garnett Creative Commons License 2005-02-02 17:27:52 408
Köszönöm az infót, biztos, hogy megnézzük. A weboldalt máris megnéztem, nem semmi a beruházás nagysága. Azt még mindenképpen szeretném megkérdezni, hogy tömegközlekedéssel kb. mennyi idő alatt lehet beérni mondjuk a Deák térre?
Előzmény:
bengúz Creative Commons License 2005-02-02 15:06:27 405

www.mariabesnyolakopark.hu

 

Ez Gödöllőn van, nekem nagyon tetszik, mi is ott nézelődünk. Ha megtetszik és több infora lenne szükséged akkor mail.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!